Manyak – Maniac İzle

Maniac-manyak-izle
Manyak izle Maniac izle Elijah Wood’u tatlı küçük bir hobbit olarak tanıyanlar, onu karşılarında mükemmel bir ‘manyak’ olarak gördüklerinde afallayacaklar. ‘Tek Yüzük’ onu ele geçirmeye başladığında kocaman gözlerinde oluşan ifade belki de onun bu filmdeki gibi rollere uygunluğunu gösteren bir sinyaldi. Filmde, antika taş mankenleri, öldürdüğü güzel kadınların kafa derileri ile restore eden Frank’i izliyoruz. Derken, onun işine hayranlık duyan genç fotoğrafçı Anna çıkıyor ortaya ve karakterimizin arkadaşı oluyor. Frank, Anna’yı takıntı haline getirdikçe, öldürme açlığı tamamen kontrolden çıkıyor. Manyak, William Lustig’in 80’lere damgasını vuran, büyük bir fan kitlesi olan şiddet dolu korku filminin yeniden çevrimi. Orijinal filmin en şüpheci fanatikleri bile, Aja’nın versiyonunun orijinalinin hiç gerisine düşmediğini; atmosfer, müzik ve farklı New York görüntüleriyle fazlasını bile kattığını söylüyor.

Imdb: 6.5
Yapımı : 2012 – ABD , Fransa
Tür : Gerilim , Korku , Suç
Süre: 89 Dak.
Yönetmen : Franck Khalfoun
Oyuncular : Elijah Wood , America Olivo , Liane Balaban , Nora Arnezeder , Sal Landi

Manyak – Maniac HD izle

Film Hakında Yorumlar
8 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

 1. mao 05 Mayıs 2013 - 0:32

  ben hatirliyorum eski versiyonunu.kadınları,hayvanları öldürüp alçı döküyordu.kendi yaptığı heykeller olarak millete gösteriyordu.galiba bu söylediğim filmin yeni versiyonu.hafızam beni yamultmuyorsa.

 2. THE OSSİLEİNER 05 Mayıs 2013 - 6:38

  filmi pek beğenmedim ucuz bir yapım yinede emeğe saygı teşekkürler admin:)

 3. Erol 08 Mayıs 2013 - 14:30

  frodo’nun rol kabiliyeti gerçekten çok iyimiş.bunu anladım.film ucuz falan değil.başarılı bir yapım.her amerikan filminde olduğu gibi bunda da mantık dışı sahneler (bazı cinayetlerde sokak ya da otoparkların bomboş olması gibi),dialoglar (tek bir cümleden katili anlamak ve sana yakın biri olduğu halde öldürmeye çalışmak) var…buna rağmen film gerçekten izlettiriyor kendini.hafif işin içinde dram da var.kaliteli film izlemek isteyen teredüt etmesin.

 4. MOSER 09 Mayıs 2013 - 2:50

  frodoyu sin city den sonra 2. kez sayko bir rolde gördüm. filmde aşırı mantık hataları vardı.bizim sayko suç mahallerine kanını dnasını bırakıyor, çığlık atan hatunları binaların önünde sokak ortalarında kesiyor (tek hamlede kafa derisini alarak oturan boğayı mezarında ters döndürdü.) ve kimsede demiyorki aga bu nedir. miamide olsa dextera hafif bir meze olurdu anca. tek artısı saykoyu fps oyunlardaki gibi izleyiciye hissettirmeye kasmışlar işte. klasik pskolojik gore filmi.
  bunun yerine tam bir aile dramı olan srpski filmi öneririm.

 5. Büfeci 09 Mayıs 2013 - 14:08

  çoktandır bekliyodum bu filmi 10 numara film

 6. begüm 09 Mayıs 2013 - 17:12

  TEK KELİMEYLE ADI GİBİ MANYAK OLMUŞ ELİJAH KOCAMAN MAVİ GÖZLERİYLE ROLÜNÜN HAKKINI FAZLASIYLA VERMİŞ SİYAHLI KADIN FİLMİNDEDE SÜPER OYNAMIŞTI SADECE RAHATSIZ EDEN FİLMİN ESKİDEN KALMA MÜZİKLERİYDİ

 7. Hayri 17 Mayıs 2013 - 17:42

  Guzeldi ama katil iz birakmayan turden degildi. Tskler admin.

 8. Emrah Deliömeroğlu 11 Mayıs 2014 - 23:09

  film de siz psikopat adamın gözüyle izliyorsunuz :) ilginçti. benim hoşuma gitti :)

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat