İyi Geceler, İyi Şanslar Filmini FULL HD Türkçe Dublaj izle

Good-Night-and-Good-Luck-iyi-geceler-iyi-sanslar-full-hd-turkce-dublaj-izle
Filmde emektar radyo ve televizyon gazetecisi Edward R. Murrow ve Birleşmiş Milletler Wisconsin Senatörü Joseph McCarthy arasındaki anlaşmazlık canlandırılmıştır.Film medya sorumlulukları temasına odaklanır ve ayrıca medya devlete muhalif bir fikir sunduğunda neyin gerçekleşeceğini ele alır. Film ismini Murrow’un yayınını her zaman bitirdiği satırdan alır (“iyi geceler ve iyi şanslar”).

İyi Geceler ve İyi Şanslar (Good Night and Good Luck) 1953’te, televizyon gezeteciliği yayının ilk günlerinde geçer. Edward R. Murrow (David Strathairn) ve onun kendini işine adamış kadrosu(CBS haber odasından sorumlu olan Edward’ın yapımcısı Fred Friendly (George Clooney) ve muhabir Joseph Wershba (Robert Downey,Jr.) yer almaktadır) hükümetin içindeki komünizm unsurlarını kökünden sökmek için Joseph McCarthy tarafından uygulanan gözden düşürme taktikleri, kurumsal ve himaye baskılarına karşı çıkmaktadır.

IMDB Puanı: 7.6
Yapımı : 2005 – ABD , Japonya , Fransa , İngiltere
Tür : Dram , Tarih , Politik
Süre: 93 Dak.
Yönetmen : George Clooney
Oyuncular : George Clooney , David Strathairn , Robert Downey Jr. , Robert Knepper , Simon Helberg , Jeff Daniels , Patricia Clarkson

Altyazılı

Film Hakında Yorumlar
2 Yorum yapıldı. Siz de yorumunuz yazın!

  1. rahim erbaş 29 Eylül 2013 - 22:33

    ziyadesiyle kahramanlaştırılma mevcut. gerçekçiliği zayıf. iyi bir modelleme diyemem.
    yine de seyredilebilir.

  2. erhan 10 Temmuz 2014 - 3:40

    arkadaşlar şu çeviri olayınmı biri çözsün ya 41 . dakikadan sonra sıkıntı var. aylardır aradığım bi filmi siteniz sayesinde buldum teşekkür ederim ama şu çeviri sorununu lütfen çözün. RAHİM ERBAŞ ta bu olayı araştırısa birebir gerçek olduğunu görür.

Film Hakkındaki Yorumunuz Filme Yorum Yazın
kapat